Spotkania grupy wsparcia w lutym

Zapraszamy na spotkanie !

Ożarów – 13 luty piątek, godz. 15:00, OPS przy ul. Mazurkiewicza 19.

Sandomierz – 17 luty wtorek, godz. 15.30 w kawiarni „Akwarium” w Centrum Zdrowia Psychicznego w Sandomierzu przy ul. Schinzla 13 ( teren szpitala )

Tarnobrzeg – 25 luty środa, godz. 16:00 – ul. Św. Barbary 12, lok. 3.

Serdecznie zapraszamy rodziny z doświadczeniem kryzysu psychicznego i wszystkich chętnych!Spotkania będą okazją do rozmowy ze specjalistami: psychologiem, terapeutą, asystentem zdrowienia i specjalistą Otwartego Dialogu